אודות

בניית אתר לטלפון סלולאריבניית אתר ב-7 דק' ובעלות חודשית נמוכה ללא הוצאות נוספות המחיר כולל : אחסון, תחזוקה ושירות לקוחות.
למה ezpage? הקלה ביותר
ezpage הוא בונה אתרי אינטרנט הקל ביותר להתקנים ניידים הזמין היום. זמן ממוצע של 7 דקות הוא כל מה שנדרש כדי לקבל אתר אינטרנט סלולרי שנועד להיות מוצג על הנייד. לא נדרש שום ידע טכני, מיומנות תכנות או ניסיון עיצוב של אתרי אינטרנט. אם אתה יכול לגלוש באינטרנט, לשלוח דואר אלקטרוני, אז אתה יכול לבנות אתר סלולרי עם בניית אתרים הנייד שלנו. אין תוכנה להוריד או להתקין.

יצירת דף פשוטה כמו עבודה ב-Word
עריכת טקסט מלאה משולבת HTML שעוזרת לך ליצור תוכן טקסטואלי, תמונות, וידאו וכו'.

תמיכה - חינם, מהירה וידידותית
אפילו במוצר הפשוט ביותר, אתה יכול להיתקל באיזה מכשול או ספק, לכן טוב שיש שם מישהו עבורך שיטפל בתקלה. תוכלו למצוא מענה מצוות התמיכה היזום והמועיל שלנו, כך שתוכלו לסיים מהר את המשימה במיידי. אתה יכול להשיג תמיכה שלנו באמצעות הדוא"ל
support@ezpage.co.il

עיצובים שניתנים להתאמה אישית
עם ezpage אתה יכול לבחור מתוך מגוון של תבניות עיצוב אטרקטיביות מוכנות לשימוש עבור האתר שלך למכשירים ניידים. מהרגע שהצטרפת, אתה יכול להמשיך לחלוטין להתאים אישית את אתר האינטרנט הנייד כדי להתאים את זהות המותג שלך עם הלוגו של החברה שלך, שם, צבע, גופנים ופריסת האתר.

גישה ישירה אליך ולאתר
המערכת מאפשרת להציג באתר כפתור לחיוג מיידי מאתר האינטרנט הסלולארי שלך אל בית העסק, כמו כן, המערכת מאפשרת ליצור QRCODE אשר באמצעותו יהיה ניתן להגיע ישירות לדף האינטרנט שלך, באמצעות סריקה במדיה בה תפרסם, כגון: פרסום בעיתון , פליירים או אפילו על גבי מוצר של החברה.
התאמות והטמעות המערכת.

מערכת ezpage מאפשרת הטמעת כלי גוגל כגון: מפות גוגל, סרטוני יוטיוב, גוגל אנליטיקס ועוד. מערכת ezpage גם ידידותית למנועי חיפוש ומאפשרת לבעל האתר, או למקדם האתר שלו לקדם את האתר עם כל הכלים הדרושים לכך, כגון: תגיות, מילות מפתח ועוד.

האתרים של ezpage מותאמים בהתאמה מלאה למערכות ההפעלה הנפוצות ביותר כיום בעולם הסלולרי: ios של אפל, אנדרואיד של גוגל ו-WINDOWES MOBILE של מיקרוסופט.

עלות
בעוד חברות אחרות לוקחות לכם משכנתא על האתר, המחיר ב-ezpage משמעותית זול.
המחיר כולל: הקמת האתר, אחסון, כתובת, כתובת QRCODE,  תחזוקה ושירות לקוחות.